Drak

Úvod Aktuálne

Drak

 

   Drak sa so svojou energiou prihlásil pred vyše rokom. Prisnil sa mi v sne, navrhol si znak, vybral farbu sviečky a určil za koľko sa chce predávať. Dračia energia je sila, s ktorou som sa dovtedy nestretol, trochu som sa jej bál a založil som to do nápadov. Ako to už v živote býva, keď sa niečo chce stať, tak sa to stane a ja som bol postupne nasmerovaný k tomu, aby som tento nápad oprášil a sviečku dokončil.

     Čo povedať k drakom. Drak je storenie, ktoré nás sprevádza celý život. Začne, keď sme malí a keď sa s ním zoznamujeme v rozprávkach. Vtedy väčšinou vystupuje ako zlý so špecifickými stravovacími návykmi, väčšinou umierajúci rukou statočného rytiera. Neskôr sa s ním stretávame vo filmoch a v komiksoch ako s mýtickým tvorom. V poslednej dobe ako by sa s nimi roztrhlo vrece. Nehrám síce počítačové hry ale keď sledujem občas deti vidím, že vystupuje v mnohých. To, že sa drak hojne využíva vo Feng Shui netreba ani pripomínať. Proste drak je súčasťou nášho života a zaiste to má svoj dôvod.

     Drak prichádza preveriť ako sme na tom s prípravou na prechod do piatej dimenzie. Jeho energia je jemná a predsa mohutná, je skrytá a záhadná a predsa všetkým dostupná. Niekedy sa zdá, že sa nič nedeje a niekedy sa zdá, že sa toho deje viac ako by sme chceli. Každopádne nám prichádza pomôcť a keby sme cítili, že je toho na nás veľa a je to naša vôľa, nebude s nami pracovať. Drak vie, že sme ľudia a preto nám je schopný pomôcť s našimi neresťami, ktoré nás brzdia. Neznamená to však, že si vyložíme nohy a pri dobrom koňaku a cigare v kľude počkáme na osvietenie. Keď preukážeme, že to myslýme vážne, bude nám pomáhať tak ako si dokážeme dovoliť.  

     Sviečky zvyčajne maľuje manželka, túto som skúsil ja. Nie je to žiadne umelecké dielo ale ako vravia svetelné bytosti "Všetky veľké veci sú jednoduché."

     Prajem Vám s Drakom aby sa Vám splnilo všetko, aj to, o čom by ste sa inak nedozvedeli, že ste to chceli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2014 - 2022 © duhovybojovnik.com