Svetelná sada

       Vedeli sme, že príde niečo nové ale nevedeli sme čo. Veci začali do seba zapadať a svetelná sada sa začala tvoriť. Tento proces stále pokračuje a cítim, že nejaký čas aj bude. Je úžasné ako sa začali informácie spájať a sviečka za sviečkou vznikala. Proces stále trvá, svetelné bytosti potrebujú aby sme sa viac a viac otvárali láske, a vedeli zachytiť ich posolstvo. Tamtí hore nás začali spájať aby výsledok bol čo najlepší a pomohol čo najväčšiemu počtu ľudí.

       Sviečky svetelnej sady majú rozmer výška 19 a priemer 7 cm. Celý proces výroby, maľovania a kompletizácie sviečky sa deje v úzkom okruhu spriaznených duší. Je to zámerne. Cítili sme, že do tejto sviečky potrebujeme dostať niečo viac. Pri maľovaní niektorých sviečok sme použili prírodné kryštály, ktoré zosilňujú účinok sviečky.Okrem toho tieto prírodné materiály sprostredkovávajú kontakt s našom Zemou, posolstvo sviečky zase kontakt so svetelnými bytosťami a tak tu nastáva prepojenie Zem – sviečka = človek – Nebo a naopak.

       Na novšie sviečky z tejto sady používame už len bielu sviečku v palmovom prevedení.Palmový vosk je ekologický materiál, ktorý nám celkom ladí s energiou týchto sviečok. Taktiež sme zistili, že netreba hľadať stále nové a nové farby. Biela je najčistejšia a výborne sa hodí do tejto sady.

 

Copyright 2014 - 2019 © duhovybojovnik.com