Aktuálne

Úvod Aktuálne

 

Vianočná pohoda 

Narodeninová Transformácia

Svetlo a tma - nové

Čistota čierna

Sebaprijatie 

Partnerstvo

Zámer

Sebadôvera biela

Sebadôvera zelená


Čakrové sviečky


Prvá čakra

Druhá čakra

Tretia čakra

Štvrtá čakra

Piata čakra

Šiesta čakra

Siedma čakra

Ôsma čakra

Deviata čakra 

Čakrohranie

 

Ochrana - palmový


Rozmýšľal som akú sviečku použiť na ochranu obydlia a jeho obyvateľov v týchto dňoch. Omylom som predkreslil mandalu Požehnanie na bielu sviečku. Dva dni stála na polici a potom mi to došlo, pridal som ešte mandalu archanjel Gabriel a sviečka je hotová. Takisto bude dobrá Čistiaca, Liečebná sada alebo sviečka Svetlo tma. Mimo domova používame Amulet archanjela Michaela alebo archanjela Rafaela. Na vchodových dverách máme sadu ochranných nálepiek

Ak je u nás niekedy hustejšia atmosféra pomáha nám archabjel Chamuel.


 

Osobné sviečky


 

Rozšírenie sady Nová Éra


Radosť - palmový


Sviečku radosť máme vytvorenú už niekoľko rokov. Doma sme ju používali, niekedy podarovali ale až teraz prišiel čas keď ju ponúkame pre Vás. Nebudeme filozofovať čo je radosť a kedy ju máme mať, to už necháme na Vás a sviečku Radosť. 


Pravda - palmový


Čo je pravda a kto ju má. Mám pravdu vtedy keď konám správne, ale čo je správne. Sviečka Pravda si s tymito otázkami poradí.


Sviečka štyroch - palmový


Tak ako všetky sviečky, aj túto som vytvoril najprv pre seba na prelome rokov. Ku koncu roku mi bolo jasné, že v ďalšom roku to zase začne viac "iskriť". V roku 2018 sme si mali vyjasniť kam smerujeme. Ak sme to zvládli prestrú nám červený koberec a budeme napredovať, ak nie bude to ťažšie. Aj keď som cítil, že z 90% mám smer dobrý, zo zvyškom som potreboval pomôcť. Dostal som pomoc vo forme novej svečky. Ak potebujete rovnako pomôcť Sviečka štyroch je tu pre Vás. 


Zvýšenie vibrácii - palmový


Je to jasné. keď sa chcem posunúť musím zvýšiť vibrácie. Sviečka bola kedysi v ponuke ale zdá sa, že je stále aktuálna.


Svätý Cyprián

 

Ochraňuje liečiteľov, veštcov. Analyzuje duše mágov, čiernych odpúta, ukáže im cestu, bielych ochráni. Používa sa pri rodinných konšteláciach, geomantii, chyromantii, archetypálnych rozboroch.


Liečenie duše


Drak 

Dračia sila


Copyright 2014 - 2024 © duhovybojovnik.com