Komunikácia

Úvod Komunikácia

Ako s nami sviečka komunikuje a čo nám chce povedať.


Sviečka sa nedá zapáliť alebo veľmi ťažko: sme tu pre Teba, horíme tak a vtedy aby sme Ti čo najviac pomohli. Ak sa knot nedá zapáliť, nechaj Nás oddýchnuť, stíš sa – dýchanie a meditácia.

 

Plameň – dym: hovorí okrem iného o tom, že Ti čistíme a pálime staré nánosy „aj“ z inkarnačných životov. Čím viac čistení, mazanie minulosti, najmä z minulých životov máš za sebou cez rôzne techniky, tým menej dymím. Môžem zanechať aj jemný popol – ten je pre teba aby si aj Ty priložil ruku k nášmu spoločnému dielu. Milujeme Ťa a sme stále s Tebou v každej situácii. My neposudzujeme a nerozlišujeme, jednoducho milujeme, pretože sme bytosti Svetelnej Lásky. Objímame Ťa.

 

Iskrenie: toto iskrenie môže aj nemusí byť s prevádzané farebnými efektmi. Je to znamenie, že sa niekto úmorne snaží brániť nám v práci. Prosím zapáľ sviečky Michaela alebo El Moriju. Potrebujeme pomôcť. Ak sviečku práve nemáš, tvoja krátka modlitba, aj vlastnými slovami nám pomôže v práci. Dôveruj nám, zvládneme to. Svetlo je Láska a Láska víťazí.

 

Mihotaním ťa vyzývam k silnejšej spolupráci k danej téme alebo utíšeniu tvojej mysle. Ak máš práve nepokoj v hlave a ja sa mihocem, prosím Ťa aby si stíšil svoju myseľ.

 

Praskot počas horenia: boli odstránené energie, ktoré bránia Láske. S požehnaním sme odviedli každého do ich svetov, ktoré im prislúchajú. Plameň praská aj vtedy, keď sa snažíš tvrdohlavo a svojvoľne zasahovať do plameňa alebo vosku počas horenia sviečky, alebo keď si nervózny. ovanie Odstraňovanie nízkej energie občas spôsobuje menší rámus.

 

Sviečka vytiekla: zvládol si záťaž, ktorá bola počas čistenia. Gratulujeme Ti.

 

Tanec, točenie: Je to náš prejav radosti z Tvojho záujmu pracovať na sebe, z toho, že si nás oslovil a že sme opäť všetci spolu ako jedna veľká rodina. S nami je celé nebo anjelov a celé nebo anjelov je s Tebou.

 

Veľkosť plameňa menší ako 1,5 cm viac ako pol hodinu: môžeš ma zhasiť, momentálne pracujeme ale nie je čo spracovávať. Nezľakni sa ak zhasnem sama, jednoducho som prevzala velenie J

 

Veľkosť plameňa vysoký/menší: hovorí o intenzite našej práce ale aj o schopnosti byť s nami v kontakte, bez ohľadu nato, či si to uvedomuješ alebo nie.

 

Rozdvojenie knôtu: pracuje viacero svetelných tímov na rôznych témach a bytostiach súčasne.

 

Sviečka – Bublanie: brániš sa opustiť problém. Nehľadaj vinníka, za všetko sme si zodpovedný. Odpusti si, odpusť aj iným nech sa už stalo čokoľvek, všetci konáme tak,  ako sme v tej chvíli najlepšie vieme. Celé nebo a všetci Tvoji milovaní sú s Tebou.

 

Dutina (diera v sviečke): liečime tvoje skryté a hlboké rany. Občas kvôli tomu vyplavíme na povrch aj ukryté bolesti, či Tvoje tajomstvá, je to pre Tvoje najvyššie dobro.

 

  

Forma, obrazce: mám pre Teba správu podľa môjho tvaru či vzorcov z vosku. Zapni svoju detskú fantáziu alebo požiadaj o radu deti. Oni vo svete rozumu, nemajú bariéry a takmer vždy vidia aj to, čo oči dospelých už nie sú schopné vidieť.

 

Sviečka praskla: vynaložili sme veľa úsilia na Tvoju záchranu. Nemaj výčitky svedomia kvôli tomu. Je nám cťou pomáhať tebe ako aj ostatným, lebo všetko zo všetkým súvisí a dohromady tvoríme jeden celok.

 

Sviečka sa preliala do druhej: z láskou spolupracuješ s obidvoma energiami. V živote viac spolupracuj súčasne s týmito energiami, teda témami. Tvoj pocit, tvoja intuícia, prvá myšlienka či poznámka niekoho nablízku Ti bude odpoveďou pre Teba.

Copyright 2014 - 2024 © duhovybojovnik.com